Ewelina i Piotrek – PLENER

Ewelina i Piotrek – PLENER

Plener ślubny z Eweliną i Piotrem to był prawie maraton. Zaliczyliśmy pole w pełnym słońcu, przed upałem schroniliśmy się w leśnych zaroślach. Później zachodzące słońce złapaliśmy na pomoście. A w międzyczasie trafiliśmy nawet nad wodę.

…ale każdy kadr był tego wart…powiem wam że kiedy Panna Młoda wygląda jak Ewelina a do tego pozuje jak zawodowa modelka…człowiek z miejsca staje się pracoholikiem ;)…a! …Piotrek też dał radę 😉

 

  

 
Fotograf Białystok

Fotograf weselny Tomasz Król z Białegostoku specjalizuje się w fotografii weselnej, w realizacji sesji ślubnych, sesji weselnych, sesji plenerowych oraz sesji narzeczeńskich. Sesje ślubne i sesje weselne realizowane są w Białymstoku, w pięknych plenerach okolic Białegostoku oraz całego województwa podlaskiego, ale też na terenie całej Polski, a także za granicą. Fotograf Białystok i fotografia Białystok, wieloletnia specjalizacja w zdjęciach ślubnych i weselnych oraz okolicznościowych, w tym w sesjach narzeczeńskich. FOTOTEKA to zakład fotograficzny z Białegostoku specjalizujący się w fotografii weselnej i fotografii ślubnej, a Tomasz Król to doświadczony fotograf weselny, wykonujący swój zawód już od wielu lat. Czy fotograf ślubny i zdjęcia weselne muszą być drogie? Zapraszamy na naszą stronę, na której zamieszczamy cennik usług fotograficznych i każdy może sprawdzić cenę sesji weselnej i cennik sesji ślubnej w Białymstoku (przy realizacji sesji ślubnych i weselnych poza Białymstokiem ceny ustalamy indywidualnie).
Słowa kluczowe ułatwiające odnalezienie strony fototeka.eu: fotograf Białystok, fotografia ślubna i fotografia weselna Białystok, sesje ślubne Białystok, fotograf na wesele Białystok, fotograf Białystok cennik, fotograf białystok wesele.